Izgatavotas no pārstrādājamas stingras plastmasas. Šīs kārbas ilgtermiņā tiks izmantotas visam ESSVE stiprinājumu klāstam.

Caurspīdīgās kārbas ļauj viegli noteikt katras atsevišķās kārbas saturu.

Kārbas ir triecienizturīgas, tās labi funkcionē smagos ekspluatācijas apstākļos. Blīvi noslēdzams vāks pasargā kārbas saturu no lietus un sniega. Kārbas ir izturējušas pārbaudes un atbilst standarta IP44 prasībām, tas nozīmē, ka iepakojums ir noturīgs pret dažāda leņķa ūdens šļakstiem.

Atjautīgais risinājums vāka nostiprināšanai kārbas apakšpusē palīdz lietotājam to nepazaudēt. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, kad kārbas tiek ievietotas koferī, kas ļauj labi pārredzēt visus koferī esošos izstrādājumus. Atjautīgi konstruēts vāks; kārbas var kraut citu uz citas.

Kārbas ir apstiprinātas arī pārtikas uzglabāšanai, tās var atkārtoti izmantot arī daudzos citos veidos.

 

PRAKTISKAS

Jūs nekad nepazaudēsiet kārbas vāku, ja to piestiprināsiet kārbas apakšpusei.

 

IZTURĪGAS KĀRBAS

Gandrīz visi ESSVE izstrādājumu klāstā esošie stiprinājumi, tiek iepakoti jaunajās kārbās, kas izgatavotas no izturīgas un atkārtoti pārstrādājamas plastmasas.

 

MULTIFUNKCIONALITĀTE

Kārbas var kraut vienu uz otras, bet to vākus var atkārtoti aizvērt. Jūsu tukšās kārbas ir perfekti piemērotas arī citu lietu uzglabāšanai; tās var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un turklāt tās iztur arī ievietošanu mikroviļņu krāsnī.

 

ATRODIET PAREIZO STIPRINĀJUMU

Visām kārbām irjaunas etiķetes ar informāciju par izstrādājumu un tā pielietojumu, kas ļauj viegli izvēlēties pareizo stiprinājumu.

 

NO ZUDUMIEM UZ EKONOMIJU

95% amatnieku ir problēmas ar bojātu iepakojumu, kas rada lielus zudumus.

Etiķete

  • Skaidri salasāma etiķete sniedz informāciju par kārbas saturu, lietojumu un tehnisko informāciju. Tas ļauj viegli izvēlēties konkrētajam darbam nepieciešamo izstrādājumu.
  • Izstrādājumu informācija uz etiķetēm ir pieejama 15 valodās.
  • Galvenā valoda uz etiķetēm ir angļu valoda.