ESSBOX sistēma ir jauns un vieds stiprinājumu uzglabāšanas risinājums. Sistēma sastāv no lielām slodzēm paredzētiem koferiem un caurspīdīgām, no izturīgas plastmasas izgatavotām, izstrādājumu kārbām. To uzdevums ir padarīt amatnieka darbu efektīvāku; tās samazina materiālu zudumus un palīdz tos uzturēt pienācīgā kārtībā.

Sistēma, kuras konstrukcija ir aizsargāta un patentēta, ir unikāls un elastīgs risinājums; lietotājs var viegli un vienkārši piepildīt koferi ar katram konkrētajam darbam nepieciešamajiem izstrādājumiem.

ESSBOX sistēma ir viegli lietojama – amatnieks ievieto kārbas ar izstrādājumiem tieši kofera apakšdaļā, līdz ar to izstrādājumi viņam nav jāpārkrauj pastāvīgos nodalījumos.

ESSBOX sistēma ir novatorisks risinājums būvniecības nozarē un nozīmīgākais risinājums, ko uzņēmums ESSVE jebkad ir ieviesis.

 

IEKRAUŠANA, DARBS, PĀRKRAUŠANA

ESSBOX sistēma ir elastīgs risinājums, kas ļauj vienkārši un ātri piepildīt koferi ar katram konkrētajam darbam nepieciešamajām lietām. Līdz minimumam samaziniet materiālu zudumus un ietaupiet laiku un naudu.

 

PILNĪGA KONTROLE

Piestipriniet kārbu vākus pie to apakšas, lai redzētu, kādus izstrādājumus esat ielikuši koferī.

 

ORGANIZĒTA SISTĒMA

Kofera apakšējās plaknes astoņstūra forma notur kārbas savā vietā neatkarīgi no tā, vai to vāki ir augšā vai apakšā.

 

VIEDA SISTĒMA

ESSBOX sistēmai ir patentēta konstrukcija, kas transportēšanas laikā fiksē kārbas pat tad, ja koferis nav līdz galam piepildīts.

 

STINGRA SISTĒMA

Izturīga un cieta konstrukcija aizsargā kārbu saturu gan ekstremālos klimatiskajos apstākļos, gan smagos ekspluatācijas apstākļos.

 

VIENA SISTĒMA VISIEM UZDEVUMIEM

Vairs nekādas skraidīšanas turpu un atpakaļ uz automobili, lai paņemtu nepieciešamās lietas. ESSBOX sistēma visus jūsu stiprinājumus glabā vienuviet.