ESSVE akadēmija ir veids, kādā mēs nodrošinām to, ka izplatītāji spēj sniegt vislabāko palīdzību mūsu kopīgajiem gala patērētājiem. Apmācības ESSVE akadēmijā sniedz zināšanas par stiprinājumu tehnoloģijām, stiprinājumiem, naglām un skrūvēm, kā arī līmēm un blīvmateriāliem. Kursi ir labi apmeklēti un līdz šim brīdim apmācības ir pabeiguši vairāk nekā 1000 cilvēku.

ESSVE stiprinājumu produktu menedžeris Jonass Svensons (Jonas Svensson) ir ESSVE akadēmijas kursu vadītājs jau gandrīz desmit gadus.
„Mūsu izplatītāji ir mūsu sūtņi – Essve pārstāvji mazumtirdzniecības tirgū. Mūsu katalogā ir daudz progresīvu stiprinājumu. Nereti tie ir svarīgākās daļas, kas, kā mēdz teikt, satur kopā visu māju. Neizlēmīgam pārdevējam šie izstrādājumi var likt justies nedroši,” saka Jonass. Viņiem ir iespēja izmēģināt savienot daļas, izjust procesu un izprast teoriju, uz kuras pamata ir radīts izstrādājums.

Zināšanas nav smaga nasta.

 

 

ESSVE mazumtirdzniecības apmācības

Lai nodrošinātu drošu un ilgtspējīgu stiprinājumu, izšķiroša nozīme ir stiprinājumu izvēlei. Tādēļ mēs piedāvājam jūsu uzņēmumam pielāgotas apmācības uz vietas. Tas nozīmē, ka jūsu personāls var iegūt padziļinātas zināšanas par jūsu izmantotajiem stiprinājumiem.

Apmācības ietver:

    • Piedāvājumu ar ekonomiski visizdevīgākajiem stiprināšanas veidiem.
    • Informāciju par jaunajiem tiesību aktiem, kas reglamentē montāžu un stiprinājumus.
    • Praktiskās nodarbības, kuru gaitā ikvienam tiek dota iespēja izmēģināt visu veidu stiprinājumus.
    • Ieteikumus par stiprinājumiem, kas paaugstina efektivitāti un drošību.

 

Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzam sazināties: essve@essve.lv