ESSVE kvalitāte

Kvalitāte uzņēmumam ESSVE ir ļoti svarīga. Mūsu klienti var būt pārliecināti, ka mūsu izstrādājumi funkcionē pareizi un atbilst likumu un noteikumu prasībām, ka mēs savus izstrādājumus piegādājam savlaicīgi un piegādājam tieši to, ko esam solījuši. Jums vienmēr tiks nodrošināti augstākā līmeņa pakalpojumi un nepieciešamais atbalsts.

 

Droši izstrādājumi

ESSVE piedāvā plašu izstrādājumu klāstu, kas atbilst Ziemeļvalstu reģiona likumu un noteikumu prasībām, turklāt mēs strādājam pie tā, lai iegūtu apstiprinājumu arī Eiropas līmenī.

Mēs vienmēr meklējam labākos izstrādājumus tirgū. Ja izstrādājumi nav gana labi, mēs tos aizstājam vai izstrādājam savus – uzlabotus variantus.
Mēs pārbaudām visus mūsu piedāvājuma klāstā esošos izstrādājumus, ņemot produkcijas paraugus gan to ražošanas vietā, gan mūsu noliktavā.

 

Piegādes drošība

Mēs piegādājam pareizajā laikā un pareizajā vietā. Lai to panāktu, mēs novērtējam un uzraugām mūsu piegādes.

 

Klientu apkalpošana

Mēs sniedzam mūsu klientiem precīzu un skaidru informāciju, lai viņi varētu viegli izvēlēties pareizo izstrādājumu. Ja neesat droši, mūsu klientu apkalpošanas dienests sniegs ātru un uzticamu palīdzību.

Reizi gadā mēs veicam klientu aptauju, kas ļauj mums noskaidrot, ar ko klienti ir apmierināti un kas vēl būtu jāuzlabo. Tas un mūsu pašu uzraudzība veido mūsu darbības nepārtrauktas pilnveidošanās pamatu.

 

Mūsu kvalitātes politika:

„B & B TOOLS” grupa tiecas pārspēt klientu prasības un vēlmes. Mūsu klientiem ir jājūtas pārliecinātiem par to, ka viņi īstajā laikā ir iegādājušies pareizo izstrādājumu, jo mēs piedāvājam vislabākās kvalitātes izstrādājumus un pakalpojumus par zemākajām kopējām izmaksām. Mēs tiecamies uzturēt labas un profesionālas attiecības ar visām ieinteresētajām pusēm un panākt, lai ikviens darbinieks gan individuāli, gan iesaistoties grupas kvalitātes uzlabošanas darbā un tā pastāvīgi pilnveidotos

ISO kvalitātes sertifikāts